۵ روش برای بازدید پست های سایت

سرانجام پس از تفکر و تلاش زیاد ،توانسته اید مطلبی را برای وبلاگ خود تهیه و انتشار دهید ،اما آیا گمان میکنید که زدن دکمه انتشار مطالب گام نهایی است و دیگر نیاز به اقدام دیگری نیست ؟

در جواب باید گفت خیر ،توجه به چندین نکته، برای بیشتر دیده شدن مطالب پس از انتشار توسط وبلاگ نویس احتیاج دارد.پنج مورد اساسی و مفید حتی برای شما به عنوان یک وبلاگ نویس در ادامه مطلب قید شده است .

حتما بخونید : چرا باید در نوشته‌ها لحنی مثبتی داشته باشید؟

– از کوتاه کننده های لینک برای اشتراک گذاری لینک پست خود در شبکه های اجتماعی استفاده کنید :

رایج است که وبلاگ نویسان بعد منتشر کردن مطلب خود ،آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک میگذارند،از قرار دادن لینک های بلند که عدم جذب مخاطب را به همراه دارد ،بپرهیزید و به جای آن از ابزاری مثل bitly برای کوتاه سازی لینک ،بهره ببرید .می توانید تعداد کلیک های لینک کوتاه شده خود را ،توسط این ابزار پیگیری کنید .

– آیا برای افراد حاضر در توئیتر پست شما مفید واقع شده است ؟ برای اینکه دریابید که مطلب شما در توئیتر برای کاربران مفید بوده یا خیر در هشتگ ها جستجو کنید .هشتگ ها می بایست شامل کلید واژه های شما باشد.همواره به یاد داشته باشید که از لینک های کوتاه در تویئت ها ی خود استفاده کنید.

– از ایمیل استفاده کنید :برای مطلع ساختن مشترکین خود از آخرین مطالب خود،از ابزار ارسال ایمیل بصورت روزانه به مخاطبین بهره ببرید.

– برقراری ارتباط با وبلاگ های مشابه خود : بسیار مفید خواهد بود تا با وبلاگ هایی با محتوای مشابه ارتباط بگیرید .در این صورت با باز نشر مطالب شما در وبلاگشان ،امکان مشاهده پست های شما توسط افراد بیشتری به وجود خواهد آمد .

– بهره بردن از تصویر برای مطالب اشتراک گذاری شده : جذاب ترین نوع محتوا در حال حاضر تصاویر می باشد و این در حالیست که شبکه های اجتماعی بدون تصاویر بی معنی می شوند . بنابراین استفاده از تصاویر مرتبط با مطلب خود را در زمان اشتراک گذاری ،فراموش نکنید.

درباره نرگس

موارد جالب

معرفی چندین افزونه برتر و محبوب وردپرس

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت تم لاین علیرضا هستم از تیم تم لاین بایک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *