افزونه اضافه کردن نوار اطلاع رسانی پیشرفته به وردپرس

در بعضی موارد شما نیازمند می شوید که برخی از اطلاعیه های مهم را جهت نمایش برای کاربران در وب سایت خود قرار دهید، این اطلاعیه ها شامل تخفیف های ویژه، امکانات جدید و موارد از این قبیل می باشد. از روش های متداول جهت این کار استفاده از نوار های بالای وب سایت می باشد که از طریق ویرایش قالب میسر است ولی این روش از دردسر های زیادی رنج می برد که برای کاربران عادی بسیار ملموس است.

ما در این مطلب می خواهیم افزونه ای را به شما معرفی کنیم که به وسیله ی آن قادر هستید نوار های اطلاع رسانی پیشرفته مورد نظرتان را با شمارشگر معکوس به سایتتان اضافه کنید.

Notification-Bar-Plugin

شما می توانید با دانلود افزونه ی YITH Topbar Countdown و فعال کردن آن به قسمت تنظیمات مراجعه کنید و آن چه تنظیمات دلخواه خود است را در آن اعمال کنید. نکته ی حائذ اهمیت دیگری که در این افزونه وردپرس وجود دارد این است که شما می توانید همه ی گزینه هایتان را شخصی سازی کنید.

با فعال کردن گزینه Enable Topbar Countdown نوار بالایی نمایش داده می شود. سپس در بخش لوگو، تصاویر و یا لوگو موردنظرتان را آپلود کنید، گزینه ی دیگری تحت عنوان Countdown to وجود دارد که با وارد کردن تاریخ در آن افزونه به صورت خودکار شمارشگر معکوس آن تا تاریخ درج شده ، زمان باقی مانده را نمایش می دهد. شما با این گزینه می توانید تمایل کلیک بر روی این نوار را برای کاربران افزایش دهید.

تنظیمات Topbar-Countdown

به طور قطعی می توان به شما گفت که این افزونه بر روی لوکال آزمایش شده و با ورژن ۳.۸.۱ وردپرس هیچ گونه مشکلی ندارد. ولی در برخی از قالب ها باید گزینه های آن را اندکی دستکاری کرد تا با قالب هماهنگ شود. تم لاین وردپرس

 

 

درباره امیر کامرانی

موارد جالب

افزونه Audio Story Images

درج آهنگ بر روی تصاویر وردپرس | Audio Story Images

سلام عزیزان من. افزونه Audio Story Images : در بسیاری از سایت ها مشاهده می کنید وقتی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *