آیا پیج رنک Pagerank گوگل در سال ۲۰۱۵ آپدیت می شود ؟

فکر میکنید پیج رنک گوگل در سال جدید آپدیت می شود ؟

خیلی از منتقدان بر این باورند که دیگر پیج رنک گوگل آپدیت نمی شود و بهتر است برای همیشه با آن خدا حافظی کرد. هرچند نظر شخصی بنده هم همین است. یکی از دلایلی که باعث می شود گوگل دیگر این امتیاز بندی بزرگ را انجام ندهد تجارت سئو است! شرکت های سئو زیادی هستند که بک لینک های سیاه درست میکنند و یا لینکهای اسپم زیادی می سازند با این هدف که لینک های آن سایت را بازدید کنند و این از نظر گوگل هم تقلب است و هم اینکه یک فضای تجاری را درست می کند.

در کل پیج رنک (Pagerank ) گوگل از این پس شاید اینطور باشد که امتیازی وجود نخواهد داشت هر چند اگر اینطور است، باید حداقل همه ی سایت ها یک باره باید صفر شود تا سایتها متمایز نشوند.

از طرفی هم دیگر یک گول سایت های فریب کار را نمی خوریم. ارزش سایت ها را فقط مدیر خود آن سایت میداند! اگر بازدید خوبی از گوگل داشته باشید این نشان می دهد که عمل کرد شما خوب بوده است.

ولی حالا فقط معیار امتیاز بندی سایت ها را آلکسا بدست گرفته است و انصافا هم که دقیق عمل میکند. بک لینک ها را نمایش می دهد، رتبه بندی بر اساس کشور و جهان، جنسیت بونس ریت و … را تا ۹۰ درصد درست انجام می دهد.

راستی طبق آماری که سایت های متفرقه و شایعات در سایت ها وجود دارد ۳۰ ژوئن ۲۰۱۵ – ۱ ژوئیه ۲۰۱۵ است.

[symple_box style=”boxinfo”] شما هم دیدگاه خود را در رابطه با پیج رنک گوگل در سال جدید ۲۰۱۵ بنویسید. آیا شما همکار گوگل هستید ؟ و از این خبرها آگاه هستید؟ اگر اینطور است من باهاتون خیلی کار دارم 😀 بهرحال موفق باشید.
[/symple_box]

منبع تم لاین

درباره تم لاین

بنده محمود هستم . علاقمند به وردپرس و کسب و کارهای اینترنتی. این سایت رو هم برای دوستداران وردپرس راه اندازی کردیم . انتقادات و پیشنهاداتتون رو از ما دریغ نکنید . با تشکر

موارد جالب

چرا نباید از هاست های رایگان استفاده کنیم

عدم استفاده از هاست رایگان قطعا تا کنون شده که در موقع وبگردی با تبلیغات ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *